Nav noslēpums, ka Latvijā vienmēr ir bijusi viena no labākām interneta infrastrūktūrām pasaulē, toties ne vienmēr vieteājā tirgū ir bijuši pieejami visi tie labākie instrumenti. Daudzi lieli uzņēmumi, ar Latvijas kapitālu, nevarēja izvēlēties pasaules labāku risinājums dēļ vietējo integrāciju trūkuma un nepietiekoša atbalsta kvalitāti. Tā vairāk nav.

Mūsu komanda vienmēr ir bijusi lokāli orientēta un mēs vienmēr esam centušies piedāvāt mūsu klientiem ne tikai labākos risinājumus, bet arī tādus produktus, kas ir integrēti vietējā ekonomikā.

Mūsu komanda vienmēr ir bijusi lokāli orientēta un mēs vienmēr esam centušies piedāvāt mūsu klientiem ne tikai labākos risinājumus, bet arī tādus produktus, kas ir integrēti vietējā ekonomikā. Piemēram daudzi uzņēmumi lietu Lursoft vai Firmas.lv pakalpojumus lai saņemt datus par saviem biznesa partneriem, vai tirgus pētniecības nolūkos.

Pateicoties tam, ka Blondie kļuva par oficiālu salesforce consultancy partneri Baltijā, Latvijas uzņēmumiem tagad ir pieejams Salesforce Sales Cloud un CPQ, Salesforce Service Cloud kā arī Salesforce Revenue Cloud produkti. Salesforce Latvijā nav bijis representēts, jo parsvarā tie uzņēmumi, kas darbojās Latvijas teritorijā, sniedz savus pakalpojumus ārzemēs, jeb ir ārzemju kapitāla uzņēmumi ar izstrādātāju birojiem Latvijā. Priekš Salesforce Latvijā tas nozīmē, ka klientiem, kas velās iegādāties Salesforce Latvijā nācās vērsties ārzemju konsultāciju uzņēmumiem lai saņemt atbalstu.

Salesforce ir ASV uzņēmums, kas nodrošina CRM sistēmu ekosistēmu. Salesforce Sales Cloud tieks atzīts par pasaules labāko CRM sistēmu, pēc Gartner Maģiskā kvadranta priekš pārdošanas spēka automatizācija (sales force automation).

 

Saistītie raksti