Loģistika spārnos, jeb kā mes esam apmeklējuši mūsu klienta Vervo un viņu sadarbības partneru sarīkotās Transporta Dienas. Sacensības uz ūdens, zemes un gaisā – viss kā pienākas transporta uzņēmumam. Loģistikas uzņēmumam, kas nodrošina visa veida loģistikas pakalpojumus.

Šodien nesanāca parunāt par tikko palaistu CRM projektu, kas vēl kādu laiku būs pilota fāzē, bet palidot ar droniem gan sanāca, ko arī nedaudz pafilmēt šo processu.

Par uzņēmumu

Vervo ir strauji augošs Latvijas loģistikas uzņēmums, kas daudz uzmanības velta industrijas attīstība un to kultūras fonā. Runājot ar uzņēmuma attīstības direktoru mums nācās bieži dzirdēt vārdus “nākotne”, “augam”, “biznesa process” un šodien jāatzist, ka tie nav tikai vārdi – cilvēki ar kuriem strādājam pie projekta iegulda dvēseli šajā procesā un jūt līdzi, tam kas notiek apkārt.

Loģistika vienmēr ir biju sarežģīta sfēra izmakšu optimizācijas un pievienotās vērtības veidošanas ziņā. Liekas, ko var izdomāt? Vedam un vedam. Bet izrādās – var! Iedomajieties, ka steidzami jāved krava Italijā, Spānijā vai Krievijā? Ko Jūs darīsiet? Visdrizāk mēģināsiet sameklēt kādu transporta uzņēmumu. Faktiski diena ir pazaudēta. Tas ko mēs ieraudzijām mūs patīkami pārsteidza. Veršoties šajā loģistikas uzņēmumā Jums vairs nav jādomā kur meklēt pārvādātāju – Vervo to izdarīs Jūsu vietā un visdrizāk pat lētāk, nekā tas būtu sanācis Jums. Viss noslēpums ir…lai tas paliek noslēpums. 🙂

Saistītie raksti