Pārvaldiet pārdošanas piltuvi un prognozējiet ieņēmumus

Saņemiet reāllaika pārskatu par jūsu komandas pārdošanas piltuvi un iegūstiet precīzu pārdošanas prognozi, lai palīdzētu uzņēmumam augt pārliecinoši.

Palieliniet paredzamos ieņēmumus, izmantojot visaptverošu prognozēšanu

Saglabājiet visaptverošu priekšstatu par savu pārdošanas piltuvi un biznesu, neizejot no CRM. Iegūstiet prognožu redzamību reāl laikā un veiciet tūlītējas korekcijas. Izmantojiet datu ieskatu un prognozēšanu, lai precizētu biznesa lēmumus, kas palielina ieņēmumus.

Pārvaldiet pārdošanas piltuvi

Viegli uzturiet pārdošanas piltuves aktivitāti, nepametot ekrānus. Iegūstiet rekomendācijas par daudzsološiem darījumiem, izmantojot ātros filtrus un gatavos KPI. Pārvērtiet statusa atjauninājumus par apmācību sesijām reāllaikā, veicot izmaiņas klientu datos. Ar AI palīdzību norādiet, uz kuriem darījumiem jākoncentrējas vairāk.

Saglabājiet prognožu elastību

Pārdošanas procesiem ir tendence mainīties. Jūsu prognozēm ir jābūt pietiekami elastīgām, lai tās atbilstu šim mainīgumam. Nodrošiniet prognožu veidošanā precizitāti un secīgumu, pamatojoties uz tādu KPI, kas atbilst jūsu unikālajam biznesa modelim. Izmantojiet pārdošanas atskaites, lai iegūtu skaidrāku priekšstatu par prognožu tendencēm, un pēc tam veiciet korekcijas reāllaikā, lai panāktu vislabāko rezultātu.

Sāciet ar bezmaksas konsultāciju par pasaulē Nr. 1 pārdošanas risinājumu

Jautājumi? Mums ir atbildes: +371 677 168 47

Mums uzticas

Mēs konsultējam Latvijas Valsts pārvlades digitālās transformācijas jautājumos.

Saņemiet personīgu konsultāciju

Adrese

Blondie SIA
Dārzciema iela 60, Rīga, LV-1073, Latvija

Kontakti

hello@blondie.lv
+371 677 168 47

Darba laiki

Pirmdiena – Piektdiena: 9:00 – 18:00 (EET)
Sestdiena – Svētdiena: brīvs

Saņemiet personīgo konsultāciju