Failu sinhronizācija un kopīgošana

Tagad ir kļuvis vieglāk kopīgot un kopīgi lietot datnes, publicēt labāko un būtiskāko saturu, izsekot visam reāllaikā, ātri atrast meklēto no jebkuras vietas un jebkuras ierīces.

Kopīgi komandā lietojiet failus no jebkuras vietas un jebkuras ierīces

Kopīgi lietojiet plašu datņu klāstu kā neliela komanda, visā organizācijā vai kopā ar klientiem. Sekojiet datnēm un saņemiet paziņojumus, kad tiek augšupielādēta jauna versija. Pārskatiet versiju vēsturi un komentārus. Lai ātri un ērti augšupielādētu datnes Salesforce, vienkārši ievelciet tās platformā. Saglabājiet pilnīgu kontroli pār koplietošanas iestatījumiem, tostarp par skatīšanas, rediģēšanas un koplietošanas tiesībām.

Ātri meklējiet un atrodiet failus

Turiet visas datnes, saturu un klientu informāciju vienuviet, lai meklēto varētu atrast vieglāk kā jebkad agrāk. Izmantojot ātros filtrus, varēsiet atrast vajadzīgo pēc kategorijas, alfabētiskās secības, ievietošanas datuma un piederības. Datnei var sekot, lai vairs nevajadzētu to meklēt.

Publicējiet jaunāko informāciju un novērsiet kļūdas

Saglabājiet jaunākos pārdošanas rīkus savu pārdošanas un mārketinga komandu rīcībā. Novērsiet kļūdas pārdošanas ciklā, pārvaldot un publicējot visprecīzākās produktu specifikācijas, līgumu dokumentus un cenrāžus. Ātri pārskatiet biežāk aplūkotās datnes, saņemiet brīdinājumus reāllaikā, kad to saturs tiek atjaunināts, un izmantojiet tēmturus, lai viegli atrastu jums vajadzīgās datnes dažādās bibliotēkās.

Sāciet ar bezmaksas konsultāciju par pasaulē Nr. 1 pārdošanas risinājumu

Jautājumi? Mums ir atbildes: +371 677 168 47

Mums uzticas

Mēs konsultējam Latvijas Valsts pārvlades digitālās transformācijas jautājumos.

Saņemiet personīgu konsultāciju

Adrese

Blondie SIA
Dārzciema iela 60, Rīga, LV-1073, Latvija

Kontakti

hello@blondie.lv
+371 677 168 47

Darba laiki

Pirmdiena – Piektdiena: 9:00 – 18:00 (EET)
Sestdiena – Svētdiena: brīvs

Saņemiet personīgo konsultāciju