Sāciet pārdot vairāk ar Salesforce darījumu pārvaldīšanu

Pārvaldiet visus darījumus, izmantojot Salesforce Sales Cloud, esot kontaktā ar cilvēkiem un informāciju, kas nepieciešama, lai slēgtu katru pārdošanu no jebkuras atrašanās vietas.

Koncentrējieties uz svarīgo. Patiesībā Salesforce to parādīs jums pati

Pārskatiet svarīgu informāciju klientu lentē. Ziniet, ar ko jūs sacenšaties, kādā stadijā ir jūsu darījums un kādi gājieni jums jāveic, lai uzvarētu. Izsekojiet savstarpēji saistītas darbības to notikšanas brīdī un saņemiet paziņojumus, kad nepieciešama kāda darbība. Sūtiet e-pastus vienkārši, izmantojot veidlapas ar viena klikšķa palīdzību.

Racionalizējiet pārdošanas procesu

Jūsu CRM risinājumam jāatbilst jūsu pārdošanas vadības vadlīnijām un biznesa procesiem, nevis otrādi. Viegli pielāgojiet Salesforce Sales Cloud lietotni, lai tā atspoguļotu jūsu pārdošanas un prognozēšanas posmus, lai jūs varētu uzlabot procesu, produktivitāti un secīgumu tā, kā jūs to vēlaties.

Ātri veidojiet piedāvājumus

Izsekojiet, kuri produkti ir daļa no jūsu darījuma, kontrolējiet produktu daudzumu, standarta cenas, piedāvātās cenas un produktu kodus. Ieplānojiet ieņēmumu un daudzuma nosacījumus, lai atspoguļotu maksāšanas un piegādes grafikus. Izmantojot iebūvētās piedāvājumu sagatavošanas iespējas, jūs varat automātiski aizpildīt piedāvājumu ar atbilstošiem klientu datiem, izveidot PDF failu no Salesforce veidnes un ar dažiem klikšķiem to nosūtīt klientiem uz e-pastu tieši no Salesforce.

Sniedziet norādījumus. Apsveiciet veiksmīgos

Darījumi notiek ātri. Izmantojiet Salesforce, lai informētu savu komandu par atjauninājumiem reāllaikā. Pārskatiet darījuma statusu, piesaistiet komandas biedrus, lai saņemtu palīdzību, un veiciet citas darbības – visu no savas mobilās ierīces.

Sāciet ar bezmaksas konsultāciju par pasaulē Nr. 1 pārdošanas risinājumu

Jautājumi? Mums ir atbildes: +371 677 168 47

Mums uzticas

Mēs konsultējam Latvijas Valsts pārvlades digitālās transformācijas jautājumos.

Saņemiet personīgu konsultāciju

Adrese

Blondie SIA
Dārzciema iela 60, Rīga, LV-1073, Latvija

Kontakti

hello@blondie.lv
+371 677 168 47

Darba laiki

Pirmdiena – Piektdiena: 9:00 – 18:00 (EET)
Sestdiena – Svētdiena: brīvs

Saņemiet personīgo konsultāciju