Viegli automatizējiet biznesa procesus. Efektīvāk saskaņojiet izņēmuma gadījumus

Vadiet jebkuru biznesa procesu ar datorpeli, nevis rakstot kodu. Atkārtojiet savu veiksmi, automatizējot procesus darījuma dzīves cikla laikā no atlaidēm līdz saskaņošanas procesiem.

Automatizējiet biznesa procesus un saskaņošanas pieprasījumus

Process Builder nodrošina vienkāršu saskarni, kurā ar dažiem klikšķiem var automatizēt biznesa procesus. Jūs varat izveidot automātiskus e-pasta brīdinājumus par darījumiem, kas pārsniedz noteiktu lielumu, automātiski piešķirt uzdevumus darbiniekam, darījumam virzoties pa dažādiem posmiem, kā arī veikt citas automatizācijas.

Veidojiet savu biznesa procesu ar klikšķiem, nevis kodu.

Automatizējiet kompleksus pārdošanas procesus ar dažu klikšķu palīdzību, izmantojot Process Builder. Izveidojiet darbplūsmas, kas palīdz pārdošanas aģentiem veikt kvalifikācijas sarunas, un iesaka turpmākās darījuma darbības. Papildiniet vai pat aizstājiet sarežģītus manuālos uzdevumus, piemēram, individuālos piedāvājumus, ar pielāgotām darbplūsmām.

Darījumi ar automātisku saskaņošanu norit ātrāk

Automatizējiet apstiprināšanas procesu visiem biznesa pieprasījumiem, ieskaitot darījumu atlaižu apstiprinājumus, kā arī ceļojumu un izdevumu pārskatus. Nosūtiet pieprasījumus, kuriem nepieciešami manuāli apstiprināšanas noteikumi, tieši čatā vai e-pastā.

Sāciet ar bezmaksas konsultāciju par pasaulē Nr. 1 pārdošanas risinājumu

Jautājumi? Mums ir atbildes: +371 677 168 47

Mums uzticas

Mēs konsultējam Latvijas Valsts pārvlades digitālās transformācijas jautājumos.

Saņemiet personīgu konsultāciju

Adrese

Blondie SIA
Dārzciema iela 60, Rīga, LV-1073, Latvija

Kontakti

hello@blondie.lv
+371 677 168 47

Darba laiki

Pirmdiena – Piektdiena: 9:00 – 18:00 (EET)
Sestdiena – Svētdiena: brīvs

Saņemiet personīgo konsultāciju