Strādājiet mazāk un pārdodiet gudrāk

Izmantojiet aplikācijas, kuras jūs jau pārzināt. Automatizējiet mazāk svarīgus uzdevumus. Izmantojiet rīkus, kas uzlabo produktivitāti. Tas viss palīdzēs jums koncentrēties uz tiem uzdevumiem, kas ir jūsu laika un enerģijas vērti.

Slēdziet darījumus attālināti

Iegūstiet visaptverošu priekšstatu par visu savu klientu sadarbības procesu, izmantojot Salesforce integrāciju ar Outlook vai Gmail. Nekavējoties piesaistiet e-pastus Salesforce kartiņām, lai visi iesaistītie būtu lietas kursā par klientu darbībām.

Iegūstiet nepieciešamos CRM datus no sava e-pasta

Savienojiet jebkuru biznesa procesu ar savu iecienīto e-pasta programmu, izmantojot Salesforce integrācijas funkciju. Ar dažu klikšķu palīdzību viegli pielāgojiet saskarni atbilstoši savām vēlmēm. Ļaujiet uzņēmuma pārstāvjiem ātri sameklēt, izveidot vai atjaunināt CRM informāciju tur, kur viņi pavada lielāko daļu sava laika.

Iegūstiet vairāk informācijas, analizējot e-pastu automātiski

Sekojiet katram notikumam un attiecīgajai sarakstei par to. E-pasts, kontaktpersonas un kalendāri tagad ir sinhronizēti ar Salesforce datiem gan galda, gan mobilajās ierīcēs.

Pateicoties automatizācijai, varat atteikties no manuālas datu ievades

Sekojiet klientiem, netērējot laiku manuālai datu ievadei. Saņemiet un sakārtojiet svarīgus e-pasta ziņojumus un notikumu datus automātiski, lai varētu veltīt vairāk laika pārdošanai.

Pārvērtiet iesūtni par pārdošanas mašīnu

Uzlabojiet pārdošanas produktivitāti, izmantojot AI funkcijas Salesforce iesūtnē. Pārdodiet gudrāk un virzieties uz priekšu ātrāk – no jebkuras vietas, izmantojot ar AI veidotus apskatus un sekojot e-pasta ziņojumiem.

Sāciet ar bezmaksas konsultāciju par pasaulē Nr. 1 pārdošanas risinājumu

Jautājumi? Mums ir atbildes: +371 677 168 47

Mums uzticas

Mēs konsultējam Latvijas Valsts pārvlades digitālās transformācijas jautājumos.

Saņemiet personīgu konsultāciju

Adrese

Blondie SIA
Dārzciema iela 60, Rīga, LV-1073, Latvija

Kontakti

hello@blondie.lv
+371 677 168 47

Darba laiki

Pirmdiena – Piektdiena: 9:00 – 18:00 (EET)
Sestdiena – Svētdiena: brīvs

Saņemiet personīgo konsultāciju