Sāciet kontrolēt sava biznesa ieņēmumus visos pārdošanas kanālos ar Salesforce Revenue Cloud Sāciet kontrolēt sava biznesa ieņēmumus visos pārdošanas kanālos ar Salesforce Revenue Cloud

Sāciet kontrolēt sava biznesa ieņēmumus visos pārdošanas kanālos ar Salesforce Revenue Cloud

Salesforce Revenue Cloud ir jauna aplikācija Salesforce CRM sistēmā, kas ļauj vienuviet veidot, rediģēt un kontrolēt izrakstītos rēķinus un ātri sagatavot kompleksus piedāvājumus klientiem. Tā ļauj apvienot datus no vairākām jau esošajām uzņēmuma aplikācijām un saņemt pilnu 360 grādu ieskatu Jūsu uzņēmuma naudas plūsmā, kas ļauj operatīvi reaģēt uz tirgus izmaiņām, kā arī piedāvāt klientiem pašapkalpošanās rīkus.

Sāciet kontrolēt sava biznesa ieņēmumus visos pārdošanas kanālos ar Salesforce Revenue Cloud

Mums uzticas

Mēs konsultējam Latvijas Valsts pārvaldes digitālās transformācijas jautājumos.

B2B iepirkumi ir mainījušies

Strauji tuvojas B2B iepirkumu nākotne. Tagad, vairāk kā jebkad, B2B iepircēji vēlas veikt iepirkumus nevienu nepiesaistot. Ņemot vērā, ka B2C segmentā online pārdošana pieaug, klientiem veidojas gaidas arī par B2B iepirkumu pieredzi. Nav noslēpums, ka pāreja no vecajām ERP sistēmām un novecojušajiem procesiem var būt liels izaicinājums biznesam. Tomēr iepircēju uzvedība nepārtraukti mainās, un tas liek uzņēmumiem digitāli transformēt savu biznesu.

Klienti divreiz biežāk izvēlas piegādātājus ar labu digitālo pieredzi

Uzņēmumi, kas saviem B2B klientiem piedāvā labu digitālo pieredzi, spēj ātrāk piesaistīt klientus. Iepirkumu portāli, klientu kabineti un citas iespējas nekavējoties piekļūst kritiskai biznesa informācijai, saīsina darījuma ciklu un veicina apgrozījuma pieaugumu.* Mēs esam sagatavojuši trīs atslēgas elementus, lai palīdzētu augt jūsu biznesam. 

02

Elastīgi piedāvājumi un nosacījumi

Apmieriniet klientu gaidas un vajadzības ar personalizētu pieeju. Piedāvājiet iepirkumus, izmantojot abonēšanas maksu, labāk pārvaldiet biznesa riskus un piedāvājiet dažādus apmaksas nosacījumus. 

Ērta iepirkšanās

B2B klienti arvien vairāk novērtē digitālās iepirkšanās pieredzi. Tagad digitālie rīki ir labākais veids, kā veikt darījumus ar klientiem. Ielieciet Jūsu pārdevēju rokās instrumentus, lai laicīgi pieslēgtos un varētu ar klientu iziet cauri iepirkuma procesam un noslēgtu vairāk darījumu. 

Īsāki cikli

Šodien ir kritiski izvairīties no naudas plūsmas pārtraukumiem. Iepirkumi kļūst mazāki, bet biežāki. Apbruņojiet savu uzņēmumu jauno realitāti ar datiem, lai paātrinātu biznesa lēmuma pieņemšanu. Paātriniet skaidrās naudas plūsmu un reaģējiet uz katru klienta pieprasījumu.

* Avots: The B2B digital inflection point: How sales have changed during COVID-19, Mckinsey & Company, 2020

Sāciet ar bezmaksas konsultāciju par pasaulē Nr. 1 pārdošanas risinājumu

Jautājumi? Mums ir atbildes: +371 677 168 47

Salesforce Revenue Cloud iekļautās funkcijas

Izveidojiet klientiem ērtu un ātru iepirkumu pieredzi . Izveidojiet pārdošanas ceļu.

Vienots preču katalogs

Pārliecinieties, ka visiem klientiem ir vienāds preču katalogs. Pat ja klients atnāk dažādos pārdošanas kanālos, jums vienmēr būs vienāds piedāvājums.

Konfigurējiet

Padariet katru pārdevēju par uzticamu konsultantu ar preču konfiguratoriem. Nodrošiniet inženieru un pieredzējušo pārdevēju iemaņas Guided Selling configuration wizard sistēmā. Iestatiet konfigurācijas noteikumus un apvienojiet produktus preču grupās, lai sniegtu plašākus un atbilstošākus piedāvājumus.

Cenas

Ar precīziem cenu piedāvājumiem paātriniet darījumu noslēgšanas procesu, neupurējot pārdošanas maržinalitāti. Ļaujiet pārdevējiem pašiem pieņemt lēmumus pārdošanas procesā. Automatizējiet saskaņošanas procesu ar iebūvētiem cenu un pārdošanas vadlīniju rīkiem.

Tāmēšana un piedāvājumi

Veidojiet tāmes un cenu piedāvājumus, kas atbilst jūsu zīmolam, produktam un esošajam regulējumam. Palīdziet Jūsu pārdevējiem veidot brendētus dokumentus, lai tie būtu atbilstoši līguma nosacījumiem. Izveidojiet piekļuvi šabloniem un produkta literatūrai un veidojiet dinamiskus piedāvājuma nosacījumus.

Saskaņošana

Veidojiet saskaņošanas ķēdes. Pielāgojiet standarta biznesa procesu izņēmuma gadījumiem. Pielāgojieties izmaiņām ātrāk atlaižu, maksājumu un citos biznesa modeļos. Lēmuma pieņēmēji saskaņošanu var veikt caur e-pastu, mobilo tālruni, izmantojot Chatter, vai pašā Salesforce platformā.

Pasūtījumi

Izveidojiet pasūtījumu, lai izsekotu nopirktajiem produktiem. Sagatavojiet un pārveidojiet tāmes vairāku pasūtījumu griezumā ar multipasūtījumu izpildes rīku palīdzību.

Līgumi un abonēšana

Izveidojiet pasūtījumā abonēšanas līgumus no saistītajiem produktiem, lai izsekotu tai pasūtījuma daļai, kas paredz abonēšanas maksu. Sagatavojiet rēķinus atbilstoši pasūtījumam. CPQ aplikācijas pasūtījumu sadaļai jāsatur lauki, kas ir nepieciešami gan CPQ, gan rēķinu sagatavošanas lietotnēm Salesforce platformā. Tas nozīmē, ka jūs varat izmantot abonēšanas izmaiņu un atjaunošanas procesus.

Billing

Veiciet izmaiņas rēķina tāmējumā. Izveidojiet piedāvājumu, un pēc tam, ņemot par pamatu šo piedāvājumu, ar vienu klikšķi sagatavojiet rēķinu. CPQ un rēķinu lietotnēm ir vienots produktu katalogs, cenu lapas un ieņēmumu sadalīšanas programma. Tas nozīmē, ka tāme ar jebkuru proporcionālu sadalījumu (proration) un pielikumiem vienmēr būs atbilstoša konkrētajiem pasūtījumiem un rēķiniem.

Pārvaldība un kontrole

Uzlabojiet datu kvalitāti un drošību. Palieliniet uz datiem balstītu lēmumu skaitu. 

Iespējas, ko dod Salesforce Revenue Cloud

Radiet saviem klientiem ērtu un ātru iepirkumu pieredzi. Izveidojiet pārdošanas ceļu.

Gudrāka pārdošana

Palīdziet saviem pārdevējiem īstenot darījumus ar “vadītu konfigurāciju”, kas nozīmē, ka piedāvājumu var veidot soli pa solim ar cenu saskaņošanu un viena klikšķa piedāvājumu vai tāmi. 

Produkti un cenas

Apvienojiet produktu katalogus un cenu lapas. Automatizējiet savu procesu visa ieņēmumu gūšanas procesu.

Pašapkalpošanās

Ļaujiet klientiem pirkt produktus pašiem un pārvaldīt savu kontu caur digitālo klientu kabinetu.

Rēķini un iekasēšana

Paātriniet ienākošo naudas plūsmu. Veidojiet elastīgu rēķinu izrakstīšanas programmu, kas atbalsta jebkāda veida rēķinus un rēķinu sastādīšanas modeļus, pasūtījumus vai maksājumu modeli.

Kontrole un atbilstība

Definējiet biznesa noteikumus. Automātiski pārbaudiet darījumus visos kanālos. Esiet pārliecināti par atbilstību un aizsargājiet darījumu maržinalitāti.

Ieņēmumu atskaites

Reģistrējiet ieņēmumus. Prognozējiet sniegumu. Izsekojiet KPI ar pilnīgu klientu darījumu pārskatāmību.

Kas veido Salesforce Revenue Cloud

Salesforce Revenue Cloud veido vairākas lietotnes, kas agrāk bija pieejamas atsevišķi. Tagad tās ir apvienotas vienā pārdomātā lietotnē, lai jūsu bizness varētu augt ātrāk un pielāgoties mainīgajiem tirgus apstākļiem.

Salesforce CPQ

Veidojiet kompleksus piedāvājumus klientiem. Produktu komplektācijas, abonēšanas maksas, kompleksi tehniskie piedāvājumi utt.

Salesforce Billing

Rēķinu izrakstīšanas rīki jebkuram biznesa modelim. Priekšapmaksas, pēcapmaksas, kredītu limitu kontrolēšana, abonēšana utt.

Augstāka līmeņa saskaņošana

Ātrāka un gudrāka cenu un atlaižu saskaņošana. Scenāriju iebūvēšana, kas ļauj automatizēt rutinētu saskaņošanu, saglabājot pilnīgu kontroli.

CPQ partneriem

Ielieciet sadarbības partneru rokās cenu konfigurācijas instrumentus un paātriniet kompleksu produktu piedāvājumu sagatavošanu.

CPQ kopienām

Ļaujiet klientu kopienām izmantot konfigurācijas rīkus un nodrošiniet tiem brīvu piekļuvi.

B2C un B2B komercijas konektori​

Pieslēdziet produkta vai piedāvājumu funkcijas savam B2B portālam un veiciniet labāku digitiālo pieredzi saviem klientiem bez pārdevēju piesaistīšanas. 

Saņemiet personīgu konsultāciju

Adrese

Blondie SIA
Dārzciema iela 60, Rīga, LV-1073, Latvija

Kontakti

hello@blondie.lv
+371 677 168 47

Darba laiki

Pirmdiena – Piektdiena: 9:00 – 18:00 (EET)
Sestdiena – Svētdiena: brīvs

Saņemiet personīgo konsultāciju