Automatizācija, kurai mēs ticam…

Mēs esam privāts uzņēmums, kas dibināts 2014. gadā ASV, Delaverā. Šajā laikposmā esam izveidojuši savu metodoloģiju biznesa procesu aprakstam, to izzināšanai, kā arī secību, kādā šos procesus visefektīvāk transformēt digitālajā vidē. Mēs palīdzam mūsu klientiem ieviest klientu attiecību vadības sistēmas, kā arī optimizējam un uzlabojam ar to saistītos procesus.

Visbiežāk mums jautā – kāpēc Blondie? Tāpēc, ka Blondie mums asociējas ar kaut ko vienkāršu un viegli saprotamu. Tas ir tieši tas, ko mēs darām – mēs sarežģītas lietas padarām mūsu klientiem vienkārši saprotamas. 

Šobrīd Blondie galvenais birojs atrodas Rīgā, un mums ir filiāles arī Ņuvarkā, Delaverā un Varšavā, Polijā.

,,

Mūsu misija ir palīdzēt mūsu klientiem attīstīt biznesu pastāvīgi mainīgajā starptautiskajā un digitālajā vidē.

Mūsu vīzija - apvienot tehniskās zināšanas ar humanitārajām prasmēm biznesa attīstībai.


Jevgēnijs Tihonovs
Biznesa attīstības vadītājs

Inovācijas

Mēs tiecamies pastāvīgi apgūt jaunas tehnoloģijas. Vienalga, vai tās ir programmēšanas valodas, jauni reklāmas kanāli vai arī interjera dizaina tendences. Mēs nebaidāmies eksperimentēt paši ar sevi, lai pēc tam sniegtu mūsu klientiem pārbaudītas tehnoloģijas.

Mums uzticas

Nosvērtība

Jauns vēl nenozīmē “labāks”. Skrējienā pēc jaunajām tehnoloģijām mēs vienmēr uzdodam sev vienu jautājumu – vai tas tiešām ir labāks par to, kas bija iepriekš? Ļoti būtiski ir nepieņemt sasteigtus lēmumus par labu nepārbaudītai tehnoloģijai.