Mūsu misija

Palīdzēt mūsu klientiem attīstīt biznesu pastāvīgi mainīgajā starptautiskajā un digitālajā vidē.

Mūsu vīzija

Apvienot tehniskās zināšanas ar humanitārajām prasmēm biznesa attīstībai.

Inovācijas

Mēs tiecamies pastāvīgi apgūt jaunas tehnoloģijas. Vienalga, vai tās ir programmēšanas valodas, jauni reklāmas kanāli vai arī interjera dizaina tendences. Mēs nebaidāmies eksperimentēt uz sevis, lai pēc tam sniegtu mūsu klientiem pārbaudītas tehnoloģijas.

Nosvērtība

Jauns vēl nenozīmē labāku. Skrējienā pēc jaunajām tehnoloģijām mēs vienmēr uzdodam sev vienu jautājumu - vai tas tiešām ir labāks par to, kas bija iepriekš? Ļoti būtiski ir nepieņemt sasteigtus lēmumus par labu nepārbaudītai tehnoloģijai.

Mūsu partneri

Tikai ejošais pieveiks ceļu

LĪDZDIBINĀTĀJS

Jevgēnijs Tihonovs

Ja Jūs pārdodat daudz un dārgi - Jums vairs nav nekādu citu problēmu.

 

Lielākajam vairumam cilvēku pārdošana ir noslēpumā tīta un tā šķiet kā kaut kas neiedomājami sarežģīts. Darbībā viss ir ļoti vienkārši, taču ir dažas nianses.

Man paveicās, un es ieguvu savu pirmo pārdošanas pieredzi ļoti agrā vecumā. Aptuveni 14 gadu vecumā es sāku palīdzēt vecākiem darba jautājumos, tulkot e-pastus. Pēc kaut kāda laika es jau pats veicu visu saraksti.

Tik agra pieredze ļāva man ātri saprast to, kā ir iekārtota saziņa ar cilvēkiem, un sniedza man iespēju veidot karjeru pārdošanas jomā. Taču es secināju, ka XXI gadsimtā tehnoloģijas - tas ir viss.

Mūsu uzņēmums risina kompleksas pieejas problēmu biznesa attīstības jautājumos. Mēs palīdzam mūsu klientiem risināt pārdošanas, mārketinga, IT un citus ar biznesa attīstību saistītos jautājumus. Mūsu vīzija paredz rast risinājumus sarežģītām problēmām ar dažādu, savstarpēji saistītu risinājumu ieviešanas palīdzību.

Mūsu komanda apvieno sevī unikālas humanitārās prasmes ar dziļākajām tehniskajām zināšanām. Tas mums sniedz iespēju apvienot sarežģītus tehnoloģiskos produktus ar klasisku pieeju biznesam. Mēs veidojam sistēmas, kas ļauj biznesam attīstīties.

Kļūstiet par daļu no kaut kā liela kopā ar mums!

Mēs Jums palīdzēsim!

Telefons: +371 677 168 47

Mēs strādājam darbadienās no 9:00 līdz 19:00, taču Jūs vienmēr varat uzrakstīt personīgi jebkuram mūsu konsultantam Facebook tīklā.