Jūs esat labā kompānijā.

Pievienojies uzņēmumiem Blondie.

Kvesti.lv ir Latvijas kvest istabu agregātors, kas ļauj izvēlēties no vairāk kā 40 izlaušanas piedzīvojumu istabām. Pie mums ciemos ir atnācis Kvesti.lv īpašnieks Dzintars un pastāstīja kā viņiem izdevās palielināt pārdošanas apjomu par 40% pateicoties Blodnie vidžetam.

Dzintars pasvītro, ka ne visiem lietotājiem ir pietiekami labas datoru zināšanas lai pašiem veikt rezervāciju, ka arī daudzi cilvēki vēlas vienkāršot savu ikdienu un veic istabu rezervācijas pat telefonu. Blondie palīdz realizēt rezervāciju pa telefonu klientiem ērtajā veidā - piezvanot pašiem. Klintiem nav jāgaida kad pārstāvis pacels klausuli, bet uzreiz runā ar dzīvu cilvēku.

Dzintars rekomendē vidžetu arī pārējiem uzņēmumiem kā pārbaudīti risinājumu pieprasījumu skaita pieaugumam no mājaslapas.

Ko man iedeva Blondie:

  1. Rezervāciju skaits pieaudzis par 40%.
  2. Uzlabojies uzņēmuma imidžs.
  3. Kļuva vieglāk pieņemt rezervācijas.

BloomBox.lv ir ziedu interneta veikals, kas dibināts 2015. gadā, Rīga. Burvīga blondīne Kira, veikala īpašniece, ir padalījusies ar savu stāstu un izstāstīja rezultātus, ko sniedza vidžets.

Atrodoties darbnīcā Kirai nav iespējas visu laiku atrasties pie datora un Blondie vidžets ir pierādijis sevi, ka uzticams pārdošanu asistents. Bloombox interneta veikalam sanāca krietni palielināt savas pārdošanas, bet tai pašā laikā samazināt tēriņus reklāmai, jo tagad daudz vairāk apmeklētāju kļūst par klientiem nekā agrāk.

Ziedu veikala īpašniece atzīst, ka viņai parādijušies klienti no pilnīgi jaunās vecumu grupas, kas bez vidžeta nebūtu iespējama - cilvēki gados. Pateicoties Blondie vienkaršībai un spējai piesaistīt uzmanību, pat ļoti nepieredzējuši datora lietotāju var kļut par viņas klientiem.

  1. Jaunu klientu grupu - cilvēki gados.
  2. Mazākus tērīņus uz reklāmu.
  3. Iespēju pieņemt pasūtījumus no klientiem, kas atrodās ārzemēs.

Gatavi iesākt?

Padodiet ziņu, jeb piereģistrējiet kontu.