+371 26543210
Jūsu klients00:03
Uzņēmumszvana...

Palieliniet pārdošanas divreiz

Blondie - tā ir ātra un vienkārša kontaktu forma kas ir izvietota visās mājaslapas sadaļās un savieno uzņēmumu ar apmeklētāju. Ievadot numuru apmeklētājs saņems zvanu no Jums 27 sekunžu laikā.

Universāls instruments jebkuram biznesam

Ziedu veikals vai industriālais konglomerāts - sarunu ar klientu neviens nav atcēlis. Mēs, Blondie komandā izstrādājam veidus, kā savienot mazus un vidējus uzņēmumus ar viņu potenciāliem un esošiem klientiem ātri un efektīvi. Instalējot savā mājaslapā mūsu vidžetu, jebkurš uzņēmums ir spejīgs saņemt vairāk zvanus no mājaslapas, kas noved pie lielākiem pārdošanas apjomiem. Statistika pierāda - 82.3% klientu mēdz noslēgt darijumu ar to uzņēmumu, kas pirmais atbild uz viņu jautājumiem.

Pielāgojams jebkam

Mēs ticam, ka darbā ar reāliem cilvēkiem jābūt pielāgojamiem. No vienas puses mēs meklējam veidus kā pielāgot vidžetu katram Jūsu apmeklētājam. No otrās puses, mēs ļaujam pielāgot vidžetu jebkurai mājaslapai lai veidotu vienotu tēlu. Ka rezultāts - skaists papildinājums Jūsu mājaslapai, kas palielina pārdošanas.

Vienmēr darbā

Blondie strādā pat tad, kad Jūs atpūšaties. Viss kas Jums atliek ir uzstādīt darba laiku un katru reizi, kad klients atstās savu numuru ārpus darba laika mēs Jums atgādināsim piezvanīt nākamajā darba dienā.

ESIET PAMANĪTI

Mēs izmantojām advancētas tehnoloģijas lai piesaistītu klienta uzmanību kāmēr viņš pēta Jūsu mājaslapu. Pieklajīgi, bet pamanāmi uzaicinājumi sazināties ar uzņēmumu ir pierādīts veids kā pārverst apmeklētāju par klientu.

Gatavi iesākt?

Padodiet ziņu, jeb piereģistrējiet kontu.