Shape 01
Shape 02
Shape 03

Biznesa digitālā transformācija. Padariet virtuālo vidi par jauno normalitāti

Transformējiet biznesu tā, lai to pielāgotu jaunajai normalitātei. Ieviesiet jaunas tehnoloģijas pārdošanā un klientu apkalpošanā. Ieliecie klientu rokās spēcīgus pašapkalpošanās rīkus, ļaujiet savai komandai strādāt attālināti, ieviesiet caurskatāmību sava uzņēmuma darbībā un sāciet palielināt apgrozījumu vēl nebijušā tempā.

Mums uzticas

Mēs konsultējam Latvijas Valsts pārvaldes digitālās transformācijas jautājumos.

Kas ir biznesa digitālā transformācija?

Biznesa digitālā transformācija ir process, kad uzņēmums maina ikdienas biznesa procesus, rīkus un pat biznesa modeli tā, lai tas varētu funkcionēt ar digitālo biznesa rīku palīdzību. Digitālās transformācijas laikā manuāli biznesa procesi tiek aizvietoti ar automātiskiem vai daļēji automātiskiem. Digitālā transformācija veicina darbību uzskaiti un uz datiem balstītu lēmumu pieņemšanu, aizvietojot viedokļos balstītus lēmumus.

Mēs palīdzam veikt

Digitālo Transformāciju

Kam ir vajadzīga digitālā transformācija?

Pakāpeniska pāreja no tradicionālas pārdošanas un uzņēmuma vadīšanas uz digitāliem rīkiem veicina uzņēmuma pārdošanas apjoma pieaugumu, klientu apmierinātības paaugstināšanos un augošus peļņas rādītājus.

Jūs esat labās rokās

Mēs esam neliela, pieredzējusi Salesforce un biznesa procesu konsultantu komanda un būsim līdzās jūsu uzņēmumam.

9 Salesforce eksperti

Mēs esam Salesforce eksperti Sales Cloud, Service Cloud un CPQ jomā. Mūsu kontaktu tīklā ir 48 ārštata speciālisti, kurus mēs piesaistām uz īpašiem projektiem.

Tirgū no 2014. gada

Mēs esam dibināti ASV, Delaverā. No 2019. gada mēs sniedzam pakalpojumus arī Eiropas tirgū. Šobrīd mēs esam oficiālais Salesforce konsultāciju partneris Baltijā.

143 īstenoti projekti

Kopš dibināšanas esam realizējuši daudzveidīgus B2B un B2C projektus vairāk par 50 dažādiem klientiem no dažādām nozarēm, sākot ar tūrismu un beidzot ar būvniecību.

Mēs runājam 3 valodās

Mēs brīvi runājam trijās valodās - latviešu, angļu un krievu. Jums būs viegli mūs saprast, jo mēs rūpīgi piemeklēsim jūsu mentalitātei atbilstošu projektu vadītāju.

Saņemiet personīgu konsultāciju

Adrese

Blondie SIA
Dārzciema iela 60, Rīga, LV-1073, Latvija

Kontakti

hello@blondie.lv
+371 677 168 47

Darba laiki

Pirmdiena – Piektdiena: 9:00 – 18:00 (EET)
Sestdiena – Svētdiena: brīvs

Saņemiet personīgo konsultāciju